תריסים חשמליים לעסק: כל הסיבות שלכם לעשות את זה – ועכשיו

אם אתם רוצים להפוך את המשרד שלכם ליוקרתי במיוחד ואת החיים שלכם לנוחים יותר, אין ספק שאתם צריכים לשקול להתקין תריס חשמלי. במאמר הבא נסביר מה היתרונות של התריס החשמלי ואיך הוא יוכל לסייע לכם לחסוך לא מעט כסף.

תריס חשמלי לעיצוב יוקרתי

האמת שזו עובדה מוגמרת, התריס החשמלי הוא אלגנטי ויוקרתי וזה בהכרח ישדרג גם את המשרד שלכם ויהפוך אותו ליוקרתי יותר. מעבר לעיצוב אגב, מומלץ מאד להתקין תריסים חשמליים ברמה גבוהה על מנת להימנע מתקלות מיותרות. בכל אופן, לתריס החשמלי יש שתי משמעויות חשובות במיוחד, הן כלפי הלקוחות שלכם והן כלפי העובדים של החברה. מבחינת הלקוחות שלכם, אלה שיגיעו אליכם לפגישה במשרד ודאי יתרשמו מהתריס הרחב והיפה שמשתלב באופן מושלם במרחב. מבחינת העובדים של החברה, הם ודאי ישמחו על השדרוג, לעבוד במשרד יפה ויוקרתי ועל הדרך זה גם יהיה להם יותר נוח לתפעול.

מכניסים את האור למשרד

לכל מי שיש לו תריס גלילה מיושן במשרד יודע כמה זה לא נוח להתעסק עם הרצועה על מנת להרים ולהגיף את השלבים שלו. במצב כזה, ברוב המקרים משאירים אותו על מצב סגור ומשתמשים בתאורה של המשרד. מעבר לעובדה שהאור הלא טבעי גורם לעייפות מוגברת ולבעיות בעיניים, אתם גם מפספסים את האפשרות של ניצול האור הטבעי שיכול להיכנס מבחוץ. אור טבעי יכול לשפר את ביצועי העובדים ולסייע לשמור על בריאותם. באמצעות התריס החשמלי תוכלו לשלוט בקלות על פתיחה וסגירה של השלבים ולנצל את רוב שעות היום, במיוחד בקיץ, על מנת להכניס את האור הטבעי פנימה.

תריסים חשמליים לעסק: כל הסיבות שלכם לעשות את זה – ועכשיו

משתלם לאורך זמן

זה ברור לחלוטין שככל שהתריס ישן יותר, כך הוא נוטה לייצר יותר תקלות שהתיקון שלהן עולה לא מעט כסף. ברוב המקרים, תריסים חשמליים נוטים לייצר מעט מאד תקלות, אם בכלל. המנועים של התריסים הללו מאד איכותיים ומאד בטיחותיים ואם אתם בוחנים את התמונה בכללותה, מבחינה כספית זה בסופו של דבר ישתלם לכם. אגב, ברוב המקרים מדובר בתקלות פשוטות של שחרור תריס שנתקע למעלה או למטה, שום דרמה מבחינה כספית.

אתם חוסכים לא מעט כסף

התריס החשמלי יסייע לכם לחסוך לא מעט כסף בכל הקשור לחימום או קירור של המשרד. למשל בקיץ, כשהשמש הקופחת פוגעת היישר במשרד שלכם, תוכלו להגיף את התריס ולהצליל את המשרד. לעומת זאת, בימי החורף כאשר השמש מבצבצת מבעד לעננים, תוכלו להרים את השלבים ולנצל את האור שנכנס פנימה. בתוך כך, סביר להניח שתצטרכו להשתמש פחות במזגן של המשרד וזה יחסוך לכם לא מעט כסף בכל הקשור להוצאות החשמל. אמנם לא מדובר בשינוי משמעותי, אך לאורך זמן אין ספק שתוכלו לראות הבדלים בהוצאות שלכם.

הכנה למשרד חכם

אם אתם באמת רוצים להפוך את העסק שלכם למתקדם ויוקרתי במיוחד, אתם צריכים לשקול לעבור לטכנולוגיה של משרד חכם. מה זה אומר בפועל? שתוכלו לשלוט על כל מכשירי החשמל של המשרד באמצעות שלט או אפליקציה ייעודית מרחוק. כשאתם מתקינים תריס חשמלי אתם למעשה מקדמים את העסק שלכם צעד אחד קדימה לעבר המשרד החכם. תוכלו לשלוט בפתיחה ובסגירה של התריס באמצעות שלט בשלב הראשון, ואם תרצו להתקין מערכת לשליטה חכמה בכל המכשירים במשרד התריס החשמלי יוכל להיות חלק ממנה.

לסיכום, אין ספק שאנחנו ממליצים לכם להתקין תריס חשמלי במשרד שלכם. מעבר לעובדה שהוא נוח יותר לתפעול, הוא גם יקפיץ את המשרד שלכם דרגה אחת למעלה בכל הקשור ולנראות והעיצוב שלו.

נגישות