האם מדפסת אפסון היא המדפסת המושלמת לעסקים?

מדפסות הן בין סוגי הציוד הבולטים ביותר בעסקים מזה שנים רבות. מדובר אמנם לכאורה רק בציוד עזר, שלרוב איננו בליבה העסקית של חברות אלה. למרות זאת, זהו ציוד עזר חשוב ושימושי ביותר. עדות לכך, היא העובדה שאפילו מגמת ה"משרד ללא נייר" לא הצליחה לשנות זאת. למרות שמדברים על חזון זה כבר שנים רבות. אבל לא די ברכישת מדפסת כלשהי. עסקים זקוקים למדפסות אמינות במיוחד. אחד השמות המרכזיים שהם בוחנים בהקשר זה ובצדק, הוא אפסון. האם מדפסות אפסון, הן המדפסות המושלמות לעסקים?

האם ראשי הדיו זמינים לרכישה?

מדפסות אפסון נמצאות בשימוש נרחב בעסקים. מאחר שמדובר במדפסות של יצרן מדפסות בולט במיוחד, גם החומרים המתכלים עבורן קלים להשגה. אם תחפשו דיו למדפסת אפסון, תמצאו שהוא זמין בכל מקום שמוכר מוצרים מסוג זה. הדבר חשוב כמובן, מאחר שמוצרים מתכלים חייבים להיות זמינים ובמהירות עבור שימוש שוטף במדפסות. המדפסות עצמן, חיוניות לפעילות עסקים ואם מדפסת מושבתת בגלל ראשי דיו ריקים למשל, הדבר עשוי להפריע וזה גם די מיותר. לכן, כשתרצו להחליף תוכלו למצוא בקלות דיו עבור מדפסות אלה וזו היא עוד סיבה טובה לבחור בהן. כמובן, ההמלצה הקלאסית והחכמה, היא להחזיק אצלכם מראש די חומרים מתכלים כרזרבה ולשים לב לצורך המתקרב להחליפם, באופן יזום.

עוד על חברת אפסון

אפסון היא חברה יפנית וותיקה, אשר בולטת בשוק הטכנולוגיה מזה שנים. וותק זה, מתבטא בכך שעסקים יודעים שיש להם גב יציב וגם מנוסה. זו לא חברה שתיסגר מחר. כמו כן, זו חברה שמוצריה זמינים עבורכם בכל מקום. מוצריה מגוונים – ממחשבים ניידים ועד רובוטים. אך היא גם ידועה כמובן, במבחר המדפסות האיכותיות שלה. מדפסות אלה מוצעות למעשה מכל הסוגים, כולל מדפסות ביתיות, אך כאן נרחיב לגבי העסקיות. מדפסות אפסון לעסקים מגיעות בכל טווח הגדלים האופייני. ללקוחות SOHO (Small Office / Home Office) מוצעות מדפסות קומפקטיות, כולל משולבות (עוד היבט שחוסך מקום). לעסקים גדולים יותר, ישנו מבחר גדלים ויכולות לבחירתם. כך תוכלו למצוא למשל, מדפסות גדולות לשימוש מחלקתי, עם יכולת לטפל בכמויות וקצבים גדולים במיוחד של הדפסות, סריקות, צילומי מסמכים וכדומה. המדפסות כוללות כמובן מבחר דגמי לייזר, אך גם דגמי הזרקת דיו. דגמי החברה השונים עבור עסקים, בנויים כמובן גם בהתחשב בשיקולי עלות הדפסה שוטפת. החברה מציעה גם סוגי מדפסות מיוחדים לעסקים, כמו למשל מדפסת תוויות. מדפסות אפסון בולטות מזה שנים, בסקירות של גופים כמו פיסי מגזין.

אגב, אפסון שייכת לחברת הענק Seiko.

האם מדפסת אפסון היא המדפסת המושלמת לעסקים?

כמה מילים על שלמות

מסיבות מובנות, עסקים מחפשים תמיד את המוצרים המושלמים – אלה שיפעלו בצורה אידיאלית ולא יתקלקלו. במקביל, מדפסות עסקיות הן מסוג המוצרים, שבהם ישנו איזון מורכב למדי בין שיקולים שונים ולא תמיד ניתן להשיג את כל מה שאתם רוצים במדפסת. מה שכן ניתן, זה להשיג את המדפסת המושלמת, ביחס לדרישותיכם. למה הכוונה? אם התקציב שלכם למדפסת הוא רק עד מדפסת מאמצע טווח המחירים האופייני, ברור שהיא לא תהיה מושלמת מההיבט של יכולות מרביות. היא לא תהיה שוות ערך למוצרים המתוחכמים ביותר של אפסון למשל. עדיין, מדפסת כזו יכולה וצריכה, להיות עשויה באופן איכותי ואמין. כך הן מדפסות אפסון.

לסיכום

אין ספק, שאפסון הוא לכל הפחות שם שאתם חייבים לקחת בחשבון. אם אתם מחפשים מדפסות עסקיות איכותיות, תמצאו במוצרי חברה זו מבחר, איכות, אמינות ותמורה מצוינת לכספכם.

נגישות