5 טיפים לבחירת חברת קידום אתרים

אם פעם, כדי להזרים תנועה ולקוחות אל האתר שלנו ומשם לעסק דרך מנועי החיפוש היה מספיק רק להקים אתר ולמלא בו קצת תוכן, הרי שהיום בעקבות התחרות הגדולה שיש בגוגל על רוב התחומים, ולאור העובדה שרוב האתרים מקודמים באופן סדיר על מנת להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל, היום צריך לקדם את האתר שלנו בצורה הכי מקצועית שאפשר. אז במידה ואתם לא מתכוונים ללמוד קידום אתרים בצורה מקצועית בעצמכם, אתם בטח מחפשים אחר חברת הקידום המתאימה לכם.

הטיפים באדיבות דניאל זריהן מהאתר danielzrihen.co.il

חברת קידום אתרים

בקשו מהחברה להוכיח את מקצועיותה

בקשו מחברות קידום האתרים השונות להראות לכם דוחות המשקפים את פעילותם. הדוחות צריכים לכלול את כמות התנועה שזרמה אל אתר אותו הם מקדמים לפני שהתחילו את הפעילות באתר ואת ההתקדמות שנעשתה עד ליום זה. על ידי ראיית דוחות אלו תקבלו תמונה ריאלית של מה החברה יכולה לספק לכם. סיבה נוספת לבדיקה זו הינה שחברות מסוימות יתפארו שהן מקדמות אתרים הממוקמים במקומות גבוהים בגוגל אך לעיתים הן התחילו לקדם את אתרים אלו כאשר הן כבר היו במקומות אלו.

קיראו גם: קידום אתרים על קצה המזלג.

חפשו את שם החברות בגוגל

על ידי הקלדת שם החברות בגוגל תוכלו לראות האם יש עליהן תלונות מלקוחות מאוכזבים או שאולי דווקא המלצות ולקוחות שמספרים על התוצאות שהם קיבלו כתוצאה משכירת החברות השונות.

הימנעו מחברות המבטיחות מיקום מסוים בגוגל

גוגל בעצמה הצהירה שאין אדם שיכול לנבא או לגרום באופן מוחלט לאתר מסוים להגיע למיקום מסוים. מכיוון שחברות קידום האתרים השונות אינן גוגל עצמה, הרי שמיקום האתר תלוי במידה רבה בצד ג' (גוגל), הן לא יכולות לספק הבטחות לגבי מיקום ספציפי שהאתר יגיע אליו בגוגל. יחד עם זאת, ישנן התחייבויות ריאליות לדוגמא: הבטחה בגדילה מסוימת בתנועה המגיעה לאתר דרך גוגל והבטחה בגדילה מסוימת בכמות הפניות המגיעות דרך האתר. כאשר חברה מתחייבת חוזית לדברים אלו, חשוב שיהיה מוסדר בחוזה מה קורה אם תוצאות אלו לא הגיעו תוך פרק הזמן המובטח.

אל תתפתו למחיר נמוך מידי

קידום האתרים האורגני נעשה על ידי פעולות אנושיות, כאשר אתם שוכרים חברת קידום אתרים, מעבר להוצאות השוטפות צריכה החברה לשלם לכותבי התוכן שלה, לאנשים הטכניים ולעיתים גם בקניית דפים או מאמרים באתרים שונים לצורך בניית קישורים (דרך מעולה להעלות את דירוג האתר). כל הפעולות האנושיות האלו עולות כסף וכך גם קניית הדפים כך שבמחיר נמוך לא סביר שתקבלו עבודת קידום איכותית ומקצועית.

וודא מה תקבל מהחברה

חברת קידום אתרים המשתמשת בשיטות קידום לגיטימיות, תקדם את האתר שלך ואולי יותר חשוב מזה, לא תזיק לו בטווח הארוך. וודא בדיוק מה חברת קידום האתרים תעשה בשבילך וראה שזה עומד בקנה אחד עם שיטות קידום האתרים שחברת גוגל מצהירה עליהן כרלוונטיות.

כדאי גם לקרוא: קידום אתרי וויקס.

נגישות