שירותים בעסק: כל מה שצריך לחדר מאובזר, נקי ומעוצב

בשנים האחרונות חשיבותו של חדר השירותים בעסק הפכה למשמעותית ביותר, לאור העובדה שבעלי עסקים מבינים את ההשפעה שלו על הרושם של הלקוחות. קבלו את כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת שחדר השירותים שלכם יהיה מאובזר, נקי ומעוצב.

התקינו מחיצות טרספה

נתחיל קודם במחיצות טרספה. מדובר מחיצות מיוחדות לתאי שירותים שתפקידן לשמור על פרטיות המשתמש. כל מחיצה מכילה גם דלת שאותה ניתן לנעול מבפנים על מנת שאף אחד לא יפר את הפרטיות שלכם. אם אתם רוצים לשדרג את חדר השירותים של העסק שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתקין מחיצות בצבעים לא סטנדרטיים, כמו כתום או ירוק למשל. אגב, תמיד תוכלו לשלב כמה צבעים ולשחק איתם.

התקינו ניאגרה סמויה

אם אתם רוצים שהשירותים שלכם ייראו מיליון דולר, אנחנו ממליצים לכם להתקין בהם ניאגרה סמויה בעלת אסלה תלויה. בניגוד לניאגרה סטנדרטית או מונובלוק, בניאגרה סמויה מיכל ההדחה מוחבא בתוך נישת גבס בקיר וכל מה שהלקוחות שלכם יראו זו אסלה שתלויה על הקיר. אמנם הניאגרה הזו יקרה יותר ביחס לניאגרה סטנדרטית, אך אין ספק שמבחינה עיצובית אתם משדרגים את חדר השירותים בעסק שלכם.

התקינו כיור מונח

כיור מונח, פשוטו כמשמעו, הוא כיור שמונח על גבי מדף עץ מעוצב או ארון ייעודי. למי שמסתכל מהצד, הכיור הזה נראה ממש כמו קערה מעוצבת המונחת על גבי המשטח שפשוט מקפיצה את חדר השירותים של העסק כמה דרגות למעלה. אמנם מדובר בכיור יקר יותר שגם ההתקנה שלו מורכבת יותר, אך אם אתם רוצים לצאת מהקופסה ולגרום ללקוחות שלכם להגיד ״וואו״ כשהם נכנסים לשירותים של העסק שלכם, אין ספק שכיור מונח יעשה את העבודה.

שירותים בעסק: כל מה שצריך לחדר מאובזר, נקי ומעוצב

התקינו מתקן מעוצב לנייר טואלט

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, והאמת היא שמתקן מעוצב לנייר טואלט זו דוגמא מעולה שממחישה את זה. אז במקום להסתפק במתקן הסטנדרטי לנייר הטואלט, אנחנו ממליצים לכם להשקיע ולשלב בשירותים של העסק שלכם מעמד מיוחד להנחת ניירות הטואלט. תוכלו לשלב מעמד שעומד על הרצפה או אפילו כוורת שעליה תניחו את ניירות הטואלט. האמת היא שלא משנה באיזו אופציה תבחרו, היא תמיד תהיה עדיפה על המתקן הרגיל.

התקינו סבוניה תלויה

מעבר לעובדה שסבוניה תלויה היא נוחה יותר לשימוש, אין ספק שגם מבחינה עיצובית היא תשדרג את השירותים של העסק. במקום להניח סבוניה על הכיור המונח והיפה שלכם, כזו שתתפוס מקום ואולי אפילו תכתים את הכיור בשאריות סבון, פשוט התקינו סבוניה תלויה שתכיל את נוזל הסבון. כיום ניתן למצוא סבוניות כאלה במחירים נוחים במיוחד, הן ברשתות המשווקות ואפילו באתרים מחו״ל כמו אליקספרס ואיביי למשל.

התקינו דיספנסר לפיזור ריח

זה נכון, אמנם לא מדובר בפריט עיצובי פרופר, אך אתם לא מאמינים איזו השפעה יש לריח בחדר השירותים על התחושה של הלקוחות שנכנסים פנימה. מומלץ מאד להתקין דיספנסר על סוללות בריח לוונדר או ורדים ולהגדיר אותו כך שאחת למספר דקות הוא יפזר את הריח בצורה אוטומטית בחדר. אם אתם רוצים פתרון פשוט יותר, תמיד תוכלו לשלב בקבוק ריח בתוספת מקלות עומדים שידאגו לפזר את הריח בחדר.

לסיכום, אין ספק שחדר שירותים מאובזר, נקי ומעוצב ישדרג את העסק מבחינה עיצובית ויגרום ללקוחות שלכם להרגיש שהם הגיעו לבית עסק שונה שהעיצוב והאווירה הם חלק בלתי מפרד מהשגרה העסקית שלכם. הקפידו על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל ואתם בדרך הנכונה.

נגישות