נופש חברה: האטרקציות הכי שוות לגיבוש העובדים

אחד המפתחות להצלחה של כל עסק הוא כוח האדם אשר עובד בו. עובדים מסורים ומיומנים יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון. הם יהיו אלו אשר יתנו כתף בשעת משבר וקושי, יעזרו לעובדים אחרים בשעת הצורך ויבואו עם יוזמות חדשות ומועילות לשיפור. בשביל להגיע לעסק אשר מעסיק עובדים כאלו, צריך בראש ובראשונה להעסיק את האנשים הנכונים. כאן לא מסתיימת העבודה, להיפך – כאן היא רק מתחילה. בניה וגיבוש של צוות עובדים הוא מאמץ מתמיד שלמעשה לא מסתיים אף פעם. צריך לדאוג לעובדים לתנאי עבודה הולמים, לשכר ראוי וגם למשימות מאתגרות אשר מפתחות אותם מבחינה אישית ואינטלקטואלית. חשוב גם להיות קשוב לבעיות אשר יכולות לצוץ מידי פעם בין העובדים וחשוב עוד יותר לקיים פעילויות שונות מחוץ למקום העבודה בכדי לגבש אותם. אחת הדרכים הכי טובות לגיבוש היא אטרקציות תיירותיות שונות. אם אתם מתכננים להגיע לחופשה עם מקום העבודה שלכם לאילת, אלו האטרקציות הכי שוות ומתאימות לכך:

אטרקציות מגבשות באילת

בתור מנהלים או מנהלי צוות אנחנו ניצבים בפני בחירה עצומה כאשר אנחנו מחפשים: אטרקציות אילת. מיד אנחנו מוצפים בהצעות שחלקן לא מאד מתאים לגיבוש של עובדים. במאמר הזה בחרנו רק את האטרקציות אשר נראות לנו מתאימות לגיבוש צוות ויצירת אווירה חיובית ובונה. לפי אלו קריטריונים בחנו את האטרקציות?

  • כיף – הדבר הכי בסיסי הוא שפשוט יהיה כיף להשתתף בהן והן יהפכו לזיכרון נחמד מהחוויה.
  • עניין – האם יש לאטרקציה ערך מוסף מעבר להיותה כיפית? האם היא מפתחת חשיבה כצוות?
  • בטיחות – בתור מקום עבודה, אתם צריכים לדאוג לשלומם של העובדים. לא זאת המסגרת הנכונה לאטרקציות מסוכנות.
  • התאמה לכל המשתתפים – חשוב לבחור אטרקציות שכל המשתתפים ירצו ויוכלו להשתתף בהן מבחינה פיזית או כל דבר אחר.

 

נופש חברה: האטרקציות הכי שוות לגיבוש העובדים

לאור כל זאת, אלו האטרקציות שנוכל להמליץ עליהן ליום גיבוש מהנה ואפקטיבי:

טיול טרקטורונים

זוהי פעילות אשר ניתן לעשות בחברותא בקבוצות של כ5 אנשים בטרקטורון. אפשר לחלוק בנהיגה בין המשתתפים כאשר מי שלא מעוניין לנהוג, יכול לוותר על זה ופשוט להנות מהדרך. הפעילות מתאימה גם למי שאינו בכושר גופני גבוה או שהוא בעל מום או נכות כלשהי. במהלך הטיול, העובדים יוכלו לדבר, לצחוק, להתמודד עם אתגר הנהיגה והניווט ולצבור חוויות אשר יגבשו אותם להמשך.

שייט על סירה

זוהי חוויה מאד מהנה אשר משלבת בין נופש, מנוחה ובילוי משותף. במהלך השייט תוכלו לשלב גם ארוחת ערב, לשחק משחקי חברה, לציין אירועים או ימי הולדת או סתם לשבת ולהכיר את הצוות.

ספורט ימי

זוהי פעילות או שלל פעילויות המשלבות אבובים, קרייזי שארק וסירה מהירה של 120 קילומטרים לשעה! הפעילויות הללו מומלצות לצוות צעיר יחסית אשר מחפש אקשן ויכול להתמודד עם האתגר הפיזי הכרוך בכך. במהלך הפעילויות אנשים יפלו למים, ירטבו, יצחקו ויצעקו בקול. זאת תהיה חוויה שעוד ידברו עליה הרבה במקום העבודה והיא תמיד תזכיר לכולם את הכיף הגדול שהם עשו באילת.

טיול במדבר

אם מגיעים לאילת בתקופות שאינן שיא הקיץ, ניתן לערוך טיולים יפים במדבר. אפשר לשלב אותם עם הדרכה מעניינת, כיבוד קל וכמובן בישול קפה אסלי על גזיה או אפילו מדורה קטנה תחת כיפת השמיים.

לסיכום, חשוב לזכור שמהות מקום העבודה היא כמובן הפעילות העסקית עצמה. חשוב לא פחות לדעת מתי לקחת הפסקה, לעצור הכל ולעסוק בדברים אחרים. זה טוב לנשמה, זה טוב לגיבוש הצוות ובסופו של דבר – גם יעזור לעסק עצמו.

 

נגישות