ההזדמנות לקריירה מעבר לים: כל הסיבות שלכם לעבוד בארצות הברית

ארה"ב ממותגת כבר עשרות שנים בתור "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות", ואכן לא מעט סיפורי הצלחה זורמים משם, כך שרק הגיוני שגם אנחנו הישראלים נרצה לקחת חלק מסיפור ההצלחה. מדוע אם כן כה משתלם לעבוד הרחק מהארץ, מה יש שם שאין כאן, מדוע הטרטור הבירוקרטי שווה את המאמץ ומדוע לא רק אנשים צעירים שמבקשים לעשות כסף קל, אלא גם בעלי משרות בכירות מתמקדים באפשרות לעבוד בארצות הברית? ריכזנו עבורכם את כל הסיבות שעשויות לשכנע גם אותכם לעבוד הרחק אי שם, ובו זמנית נסביר במה זה כרוך וכיצד ניתן לקדם משימות, כך שתזכו להגשים כל זאת בצורה חלקה ונוחה.

סיוע ממוקד ומקוון

טרם נעבור על הסיבות שמושכות רבים לעבור לארה"ב, נעצור לציין שהדרך לשם אינה כה ארוכה ומייגעת כפי שנדמה, כך שרק צריך לבצע מספר מטלות, וכמובן להתחיל לצחצח את האנגלית. מכאן שאם נדבר על הצעד המשמעותי מכל, נסביר כיצד ניתן להשיג ויזה לארה"ב – שלב הכרחי בתהליך. ובכן במקרה זה כל שצריך לעשות זה להיעזר באתר ייעודי שמסייע להגיש טפסים ולקבוע ריאיון בשגרירות באופן מקוון, ואף באתר שמתדרך לקראת הריאיון. מעבר לכך, כמובן שגם נדרשים למצוא עבודה (בדיוק בשל כך קיימות חברות השמה) ויש להתחיל לארגן רילוקיישן, כאשר גם פה ניתן למצוא אתרים ייעודיים שבין היתר מסייעים לאתר מוסדות חינוך עבור הילדים, להשכיר ריהוט ועוד. עתה כאשר החלום הגדול נראה פשוט וקרוב מתמיד, רק נותר להבין מדוע מהלך שכזה עשוי להתאים גם עבורכם.

5       סיבות להתחיל להשיג ויזה

כשהכסף בגוון ירוק

אם רק תתחילו להבין כמה ניתן להרוויח בארה"ב עבור אותה משרה שמאיישים בארץ, עשויים להתחיל להבין מדוע עבור רבים עבודה בארה"ב היא החלום הגדול. מכאן שאם מבקשים לחסוך כסף, התשובה מולכם!

משנים אווירה

עד כמה שהמדינה שלנו מיוחדת וחשובה, לעיתים צריך להתרחק לתקופה ופשוט לשנות אווירה, כל שאין כמו ארה"ב כדי ליהנות מנופים, תרבות וסגנון חיים שהם לגמרי שונים ובעלי קסם משלהם. כמו כן, מדובר בהזדמנות מצוינת לשלב בין עבודה לטיול.

מייצרים הזדמנויות

בארה"ב הכול מעט יותר פשוט וניתן להיתקל (ולייצר) הרבה יותר הזדמנויות עסקיות. מכאן שאם רוצים לצבור ניסיון שלאחר מכן ייפתח עבורכם דלתות כאן בארץ, ובאופן כללי אם רוצים להגדיל את סך ההזדמנויות, ארה"ב היא בהחלט היעד הנכון. פה ראוי לציין שבמאי 2019 נחתם הסכם אמנה הדדי בין מדינת ישראל לארה"ב. ההסכם מעניק לאזרחי מדינה אחת ויזת השקעה במדינה שנייה. מכאן שאם מבקשים להשקיע בארה"ב או להקים בה עסק כחוק, בהחלט מדובר בהזדמנות מעניינת.

 

 

עובדים על האנגלית

אנגלית היא שפה חשובה, ועל כן אין כמו לעבוד בארה"ב למשך תקופה כדי לחזור ארצה עם אנגלית מצוינת. כמו כן, אם אתם הורים לילדים ומבקשים שהם יקלטו שפה חדשה בצורה טבעית, בהחלט מדובר בדרך יעילה ומהנה.

בונים קשרים וצוברים ביטחון

כאמור, בארה"ב ניתן לייצר שלל הזדמנויות, ואף פוגשים מגוון אנשים חדשים, כך שאם בתום התקופה תחליטו לחזור ארצה, תוכלו לנצל את הביטחון שצברתם מעבר לים וכמובן שגם את הקשרים האנושיים, ובעולם העסקים ידוע כיצד קשר אחד נכון עשוי לייצר שינוי משמעותי.

היכן שהכול יכול לקרות

לסיכום נציין שאם תמיד קרץ לכם לעבוד היכן שהכול קורה והיכן שהכול יכול לקרות, יש להתחיל להבין שגם אתם יכולים לעבוד בארצות הברית. אם כדי לשנות אווירה, אם כדי לחסוך, אם כדי ליצור הזדמנויות ואם כדי למנף את הסטטוס הנוכחי במקום העבודה. עתה אתם כבר יודעים שעבור כל משימה בדרך מחכה סיוע ממוקד, כך שרק צריך לקבל החלטה – דרך צלחה!

נגישות