חלל עבודה משותף לעבודה? לראשון לציון יש אופציה מצוינת עבורכם

מנהלים עסק עם עשרות עובדים? אתם בכלל עסק בתחילת הדרך עם מספר עובדים שניתן למנות על כף יד אחת? אולי אתם בכלל One Man Show עם עסק שהוא כל כולו אתם? ובכן – האמת היא שזה לא ממש משנה ובסופו של דבר כולם צריכים מקום לעבוד בו. נכון – כיום אפשר לעבוד מהבית וזוהי בהחלט דרך שיכולה להיות נוחה באופן חלקי, אבל הרבה פעמים כן צריך את המקום הזה שיאפשר לנו עבודה מסודרת באווירה משותפת. אז אם אתם מחפשים מקום שכזה באזור המרכז אנו רוצים להכיר לכם את חללי העבודה המשותפים של dogether. בואו ננסה להבין מה מיוחד בהם ולמה הם יתאימו בהרבה מאד מקרים.

קודם כל המיקום

בדיוק מעל תחנת הרכבת ובמיקום מדויק בין ראשון לנס ציונה עם גישה מהירה בין כביש 4 לכביש 6. מדובר במקום שנחשב למקום לוהט, כזה שמושך אליו באופן די טבעי הרבה עסקים וחברות מובילות במשק. המשמעות של עבודה שם היא קרבה להרבה עסקים מצליחים ואפשרות להכיר ולהתערבב עם הרבה אנשים מעניינים וליצור לא מעט הזדמנויות עסקיות חדשות. כמובן שאנחנו מדברים גם על סמיכות לקניון עם מסעדות לרוב, שוק אוכל תוסס, אפילו חדר כושר מאובזר. תוכלו להתרשם מהמשרדים בראשון לציון באתר ובהחלט אפשר גם ללכת לבקר בהם אם אתם בסביבה. מכאן בואו ננסה להבין מהם היתרונות הרבים האחרים במקום.

מה מציע המקום?

אז קודם כל צריך להבין שאנו מדברים על חלל עבודה מודרני, גדול ומרשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שתוכלו לדמיין. במקום תמצאו מטבח מאובזר עם כל הציוד שאתם צריכים בשביל להכין ארוחות במהלך היום וכמובן גישה חופשית לקפה משובח לכל אורך היום. מה שצריך להבין זה שאפשרויות העבודה הן מגוונות למדי ולא חייבים ללכת על אופציה אחת כזו או אחרת. אפשר לעבוד לבד כמו במשרד הביתי, בצוותים במשרדים, באופן ספייס ובעצם בכל דרך שעובדת לכם. כמובן שלחברות גדולות יותר קיימת האפשרות של משרדים גדולים ומאובזרים.

 

 

עוד דבר מעניין במיוחד הוא מגוון הפעילויות וההרצאות שהמקום מארגן. זוהי גם הזדמנות מצוינת לשבור את השגרה ולפרגן לעובדים וזוהי גם דרך להרחיב את תחומי הידע והמחשבה. בסופו של דבר מה שקורה במקום הזה הוא שנוצרת סוג של קהילה. אנשים מדברים אחד עם השני במהלך היום במסדרונות ובחללים המשותפים, מחליפים רעיונות ומתחברים בפעילויות השונות ועל הדרך נוצרים לא מעט שיתופי פעולה עסקיים מרתקים שעוזרים לקחת את העסקים השונים קדימה.

לא מחויבים לשום דבר

אז עד עכשיו דיברנו על היתרונות הרבים של מתחם העבודה המשותף dogether ובנקודה הזו רבים חושבים שכדי להנות מהם יש להתחייב לתקופה ארוכה. ובכן, אנו חיים בעידן כזה בו התחייבויות כאלו זה משהו שכבר לא קורה והאמת היא שזה גם לא קורה כאן. המשרד מציע מגוון רחב של מסלולים שונים. תוכלו לבחור בין משרדים פרטיים, עמדה קבועה במשרדים משותפים, עבודה באופן ספייס ועמדה קבועה במשרד משותף. ניתן לבחור מסלולים שונים חודשיים, שנתיים ואפילו יומיים. הכל בהתאם להלך הרוח של החברה והעסק ואתם לא מחויבים לשום דבר למעשה. שימו לב – המקום מציע גם חדרי ישיבות מעוצבים לאירוח ופגישות של חברות במידת הצורך וזה בהחלט כלי נהדר.

לסיכום

אם אתם מחפשים חללי עבודה לעבודה פורה, מקום שבו דואגים לכם להכול מראש וכזה שאתם גם לא צריכים להתחייב לגביו מראש, אנו ממליצים בחום לבקר במשרדים של dogether בראשון לציון.

נגישות