5 פודקאסטים שילמדו אתכם על שיווק

במאמר הזה נציג לכם את הפודקאסטים שלדעתנו אתם חייבים לשמוע אם אתם בעניין של שיווק. הם מתאימים למקצועני שיווק אבל גם לבעלי עסקים שרוצים להבין את הסוגיות באחד הנושאים הכי מאתגרים בכל עסק. הפורמט הזה, של פודקאסט, מאפשר לכם למקסם את הזמן שלכם ולהאזין לדברים בנסיעה, תוך כדי ריצה או אפילו בבית. בואו נתחיל:

נולדנו להשפיע

הסעיף הראשון יהיה פשוט חייב להיות הפודקאסט "נולדנו להשפיע". זהו פודקאסט שמסביר באופן מקורי סוגיות רבות בתחומים שונים. כל אחד מכם יוכל למצוא לפחות כמה פרקים שיעניינו אותו, באופן אישי, אנחנו מאזינים לכולם! יש שם למש פרק שמדבר על הבעיה שביצירת דד ליין למוצרים שבהם זה לא ניתן לכאורה לעשות. פרק אחר מדבר על מודל ריטיינר לעסקים שמהותם טיפול. כפי שאתם רואים, אכן גיוון נושאי עצום המוגש עם המון ידע וגם כישרון להעברה של חומר.

עושים שיווק

זהו פודקאסט ממשפחת 'עושים היסטוריה' של יובל מלחי. עושים שיווק מוגש על ידי קובי גור. קובי הוא לא רק מומחה לשיווק, אלא גם איש עסקים ויזם סדרתי בעצמו. הפודקאסט שלו מתמקד בעצות לבעלים של עסקים קטנים או בינוניים ומן הסתם שם הרבה דגש על שיטות שיווק דיגיטליות שונות. לצד העצות הקונקרטיות, קובי גור מדבר כמובן גם על שיווק באופן יותר כללי ופשטני ומסביר על התהליכים השיווקיים הבסיסיים.

10 דקות על שיווק – זהו פודקאסט שאפילו משווק באופן יוצא דופן, הוא מבטיח לנו זמן מקסימלי שבו אורך כל פרק. זה מאפשר לנו להקשיב בזמנים קצובים ולהפיק ערך גם מכמה דקות פנויות שיש לנו במהלך היום. הפודקאסט מופק ומועבר על ידי שרון חלבני. שרון היא פרסומאית מעולם הדיגיטל. בכל פרק היא מארחת אדם אחר מעולם הפרסום והשיווק והם דנים בנושאים שונים. בדרך כלל זהו פודקאסט שמקנה עצות מאד ענייניות מהן יכול כל בעל עסק ללמוד וישר גם ליישם.

5 פודקאסטים שילמדו אתכם דבר או שניים על שיווק

המנגל

הפודקאסט עם השם המקורי מציג גם תכנים מקוריים לא פחות. הוא מוגש על ידי יוסי פורקוש וחגי גולדובסקי – שניהם יזמים ואנשי עסקים בעיקר בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי. הפורמט של הפודקאסט הוא לקחת מקרי בוחן, מה שמכונה 'קייס סטאדי', ולבחון ולפרק אותם לעומק. מקרי הבוחן הללו הלקוחים מהמציאות מספקים הצצה נדירה לדרך בה אנשי שיווק מקצוענים רואים את הדברים וכיצד הם מפרקים לגורמים את אותן הצלחות או כישלונות. זהו פודקאסט בו כל אחד יכול למצוא את מבוקשו, החל מבעלי עסקים של אדם אחד וכל במקצועני שיווק באינטרנט.

מיקסרג'י (Mixergy)

זהו פודקאסט באנגלית ומצריך כמובן שליטה טובה בשפה. למי שיכול להתמודד עם זה, מוצע כאן אוצר בלום של ידע. הפודקאסט מכיל למעלה מאלף ראיונות עם אנשי שיווק ופרסום שונים כולם מתארחים לשיחה עם אנדרו וורנר, אושיית שיווק מפורסמת בפני עצמו. מכיוון שמדובר באוסף עצום של פרקים מהם ניתן לבחור, תוכלו למצוא שם נושאים מאד מגוונים הנוגעים כבר לא רק לשיווק עצמו אלא גם לתהליכים עסקיים שונים הקשורים לשיווק ואפילו חשיבה שיווקית עוד לפני שהקמנו את העסק עצמו.

כל הפודקאסטים הללו תרמו לנו רבות והעשירו אותנו בכל הנוגע לשיווק. אם יש לכם כמה דקות פנויות ביום, בנסיעה לעבודה, ספורט או כל הזדמנות אחרת – הפודקאסטים הללו יתנו לכם דרך למקסם את אותם רגעים ולהפיק מהם ערך רב.

נגישות