גאדג'טים ואביזרים מקוריים למשרד

סביבת העבודה המשרדית שלנו היא המקום בו אנו מבלים במהלך השבוע יותר מכל. אנו מתנהלים מהמשרד בכל ההיבטים של המקצוע והעבודה המעשית, יוצרי קשרים חברתיים עם הסובבים אותנו ואפילו אוכלים את ארוחת הצהריים שלנו במשרד. לכן, אפשר כמובן שהסביבה תהיה שגרתית ללא אלמנטים מיוחדים, אבל הרבה יותר נעים כאשר סביבת העבודה היא מגוונת ומאפשרת שהות יותר מעניינת ומאתגרת. הדבר הזה אגב, הוכח במחקרים רבים כמשהו שמעלה את התפוקה של העובדים וכן מעלה את מידת שביעות רצונם ממקום העבודה. אם גם אתם עובדים במשרד ומרגישים שגיוון בסביבת העבודה הוא הכרחי ונחוץ, אנו רוצים להכיר לכם כמה גאדג'טים מדליקים ומיוחדים שישדרגו את סביבת העבודה. אגב, הם גם מעולים כמתנות לחברים או אנשים קרובים ובהחלט תוכלו לפנק איתם את חבריכם למקום העבודה אם תרצו.

עט מקליט

קורה לכם לפעמים שאתם נמצאים בפגישה חשובה עם מישהו בזמן העבודה ופשוט לא מצליחים או לא מספיקים לרשום את כל הדברים החשובים שעליכם לזכור. ובכן, עם עט מקליט תוכלו תמיד להקליט את הדברים החשובים בסביבה וזה בהחלט יכול להקל בעניין הזה. חוץ מזה שזה פשוט פריט מדליק ויכול לספק קצת שעשוע לכם ולשאר החברים לעבודה. אם תרצו את הגאדג'ט הזה, אתר הקניות צ'יפסט הוא מקום מושלם לחפש בו ומרכז תוצאות חיפוש מובילות בתחום מהאתרים המובילים איביי, עלי אקספרס ואמזון והכל בממשק נוח בעברית.

מנורת מחשב USB

לפעמים בעבודה אנחנו צריכים לקרוא ולעבור על מסמכים רבים, לעתים גם בשעות בהן יש פחות אור טבעי במשרד, וגם כאשר אנחנו אחרי שעות עבודה מרובות. במקום לאמץ את העיניים ולפגוע בראייה ובמקום להסתמך על הפנס החלש של הטלפון הנייד, מנורת USB בחיבור פשוט למחשב תאפשר לכם תאורה נקודתית מצוינת ותאפשר לכם לקרוא מה שצריך בלי לאמץ את העיניים יתר על המידה.

מנורת הולוגרמה

אחד הדברים המדליקים והייחודיים ביותר שתוכלו לקנות למשרד שלכם. מדובר במנורה פשוטה שמתחברת לחשמל ופשוט יוצרת הולוגרמה ייחודית. אפשר למצוא מגוון דוגמאות והולוגרמות יפות, אנחנו הכי אוהבים את הדוגמא של כדור הארץ.

ספר כספת

לפעמים יש לנו בשולחן דברים שאנחנו לא רוצים שיגיעו בטעות או לא בטעות לאנשים אחרים. זה יכול להיות הארנק שלנו עם כל הכרטיסים, תרופות בהן אנו משתמשים או טופס ביקור אצל הרופא. הגאדג'ט הזה אמנם נראה כמו ספר, אבל מדובר בכספת חזקה לכל דבר בה תוכלו לשמור את הדברים הללו.

גאדג'טים למשרד: אביזרים מקוריים ומגניבים לסביבת העבודה

מושב עיסוי

כאן כבר מדובר על פינוק גדול, אבל גם על דרך נפלאה לשמור על בריאות הגב ועמוד השדרה. המושב מתחבר לחשמל ומולבש על הכיסא והוא בעצם מעניק תמיכה אורטופדית נפלאה לצד עיסוי נעים שיכול להפוך את הישיבה הממושכת לנעימה הרבה יותר.

מכשיר אדים

רעיון מדליק לארומה נעימה במשרד בכל זמן. מדובר על מכשיר שפשוט משחרר במרווחים קצובים מטהר אוויר לחלל החדר וכך מעניק ניחוח נעים ואווירה טובה.

כרית מקש אנטר

קורה לכם לפעמים שאתם מרגישים לחוצים ומתוחים בעבודה ומוציאים את זה על המקלדת? ובכן, עם הכרית הזאת אתם לא צריכים לחשוש שתהרסו אותה והיא תאפשר לכם להוציא את כל המתח עליה.

רמקולים בצורות מיוחדות

מצד אחד קישוט יפה לשולחן לפי הטעם שלכם ומצד שני דרך לשמוע מוזיקה במשרד ולהנעים את הזמן.

לסיכום – גאדג'טים למשרד זה משהו שבהחלט יכול להפוך את הסביבה לנעימה יותר, דגמו את עצמכם בהקדם האפשרי!

נגישות