מקצועות של נוודים דיגיטליים

נוודים דיגיטליים הוא מושג שהשתרש לאחרונה ומשלב בתוכו את התקדמות הטכנולוגיה והחופש לחיות היכן שרק נרצה. העבודה המשרדית השוחקת והמגורים בעיר שוקקת וצפופה אינה נחלתם של הכלל. כיום, רבים בוחרים לטייל, לגור במקומות שונים בארץ או בעולם ועדיין להרוויח כסף ולעבוד מכל מקום בו הם נמצאים. נוודים דיגיטליים יכולים לעבוד כפרילאנסרים בתחום הדיגיטלי המועדף עליהם או לחלופין להיות שכירים, שהרי כיום זה מקובל בקרב מעסיקים להעסיק עובדים שיעבדו מהבית, היכן שלא יהיו.

האם נוודות דיגיטלית מתאימה לכולם?

בגדול, כל אחד יכול לעבוד במקצועות של נוודים דיגיטליים אבל לא בטוח שזה יכול להתאים לכולם. נוודות דיגיטלית מאופיינת בעיקר בשעות עבודה לא שגרתיות, חוסר יציבות ויכולת ניהול עצמי גבוהה, כך שמי שמחפש מסגרת מסודרת, ניהול צמוד ומקום עבודה להגיע אליו כל בוקר, זה לא כל כך יתאים לו. רוב הנוודים הדיגיטליים עובדים כפרילאנס, כך שיש לקחת בחשבון את עניין הביורוקרטיה שתלויה בהקמת עסק. לפני שנכנסים לתחום, כדאי לברר אם זה משהו שתוכלו להתמיד בו לפרק זמן מסוים.

עבודה מהבית נוודים דיגיטליים

מהם המקצועות של הנוודים הדיגיטליים?

האנשים שרוצים לטייל ולגור בכל מקום בו ירצו, יעבדו לרוב בעבודות שאינן מצריכות שהייה במשרד או קשר רציף עם הלקוח ויתר עובדי החברה. מאחר וניתן לעבוד מכל מקום, כל מה שצריך זה מחשב נייד וחיבור לאינטרנט. אז באילו מקצועות אפשר לעסוק מכל מקום בעולם?

כותבי תוכן

אם ניחנתם בכישורי כתיבה גבוהים, אתם יודעים לשוטט בגוגל ולמצוא את המידע הנדרש לכם עבור כתיבת מאמר, בקיאים בתחביר ובעברית רהוטה ובעלי יכולת גבוהה להתבטא בכתב – כנראה שזה המקצוע שלכם! בכדי להיות כותבי תוכן, אתם לא צריכים להיפגש עם המעסיקים שלכם, התקשורת הדיגיטלית תספק עבורכם מענה ראוי בכדי לקבל הזמנות לכתיבה ולהעביר את התכנים שכתבתם ללקוח.

מסחר בשוק ההון

השקעה בשוק ההון היא דבר שתוכלו לעשות מכל מקום בעולם. באמצעות קורס בשוק ההון תוכלו להכיר את המניות השונות, ללמוד איך משקיעים בבורסה וכיצד מגבשים אסטרטגיה למסחר רווחי. אגב, גם את לימודי המסחר בשוק ההון תוכלו ללמוד בקורס אונליין מכל מקום בעולם. כך תקבלו את כל הכלים הדרושים לכם בכדי לסחור ולהצליח.

מנהלי עמודי פייסבוק

ניהול עמוד עסקי בפייסבוק עבור הלקוחות שלכם, יכול להתבצע מכל מקום. מה שנדרש מכם הוא בעיקר להתעדכן בכל שינויי האלגוריתם שמתרחשים ברשת החברתית ולשמור על קשר שבועי עם הלקוח שלכם. מדובר מקצוע מבוקש במיוחד, מאחר ושיווק עסקים באינטרנט מוכיח בכל פעם מחדש שמדובר בשיווק יעיל ואיכותי. אם אתם עדיין לא בקיאים בתחום השיווק בפייסבוק, תוכלו לקרוא מאמרים בנושא, להצטרף לקבוצות ייעודיות ואף לרכוש קורס מזורז שיעניק לכם כלים וידע לקראת המקצוע שבחרתם.

בניית אתרים

בכדי לבנות אתרים תידרשו לעסוק בתכנות ולהכיר את שפות הקוד השונות. לכן, עליכם ללמוד את התחום ולא להקל ראש בלימודים. מדובר במקצוע מבוקש והעוסקים בו יכולים לקבל פרויקטים רבים ולא מעט כסף. כמו כן, ניתן לבנות אתרים גם באמצעות וורדפרס, וויקס ודומיהם, אך מוטב להכיר את שפות הקוד בכדי לעשות זאת באופן המיטבי.

הרצאות אונליין בתחום העיסוק שלכם

לא משנה במה אתם עוסקים, תוכלו להעביר הרצאות אינטרנטיות לכל המעוניין בכך. סדר היום העמוס של רוב האוכלוסייה, לא מאפשר להם להתפנות וללכת לקורסי העשרה ולימודים לכן רבים יעדיפו ללמוד דרך הרשת ולהעשיר את עצמם. החל מתחומי השיווק, סדנאות יצירה, לימוד שפות, קידום אתרים ועד להרצאות כלכליות. כל אלה יוכלו להתקיים אם רק תדעו לשווק את עצמכם ברשת ולהגיע לקהל היעד הרצוי. את ההרצאות תוכלו לתמחר בסכום שנראה לכם מתגמל ולהתחיל לגייס לקוחות פוטנציאליים.

 

נוודות דיגיטלית יכולה להיות יתרון בייחוד כי היא מאפשרת לכם לטייל, לבלות, לראות את העולם ולשפר את איכות חייכם, תוך שמירה על עבודה קבועה בתחום אליו אתם מתחברים. מי אמר שחייבים להישאר במשרד 9 שעות כל יום?

 

השארת תגובה