5 אביזרים שיעזרו לכם להתרכז במשרד

מרגישים שאתם מאבדים את הריכוז בעבודה? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם 5 מוצרים שישפרו את רמת הריכוז בעבודה שלכם.

אוזניות אלחוטיות מעוצבות

אם אתם באמת רוצים לשפר את רמת הריכוז שלכם במשרד, אתם צריכים להכיר את זה, אוזניות אלחוטיות Indy™ Evo by Collina Strada. מדובר בגאדג'ט שימושי במיוחד, אזניות ללא כבלים שמחזיקות למשך 30 שעות מלאות. האוזניות האלה נעימות לא רק לאוזניים, כי עם גם לעיניים. הן מעוצבות בצורה יפה מאד, תוכלו לשלוט בהן ללא הטלפון וזה הופך את חוויית השימוש בהן למושלמת במיוחד.

אגב, אם יש לכם בעיות ריכוז, אנחנו מניחים שלא פעם יצא לכם לאבד את האוזניות שלכם. האוזניות האלה מגיעות עם טכנולוגיה מיוחדת שנקראת TILE, שמאפשרת לכם לאתר את האוזנייה בקלות אם אתם מרגישים שאיבדתם אותן. פשוט מורידים את האפליקציה TILE ועוקבים אחר ההערות שלה. כמו כן, מדובר באוזניות נוחות מאד, עמידות למים ואבק, יתרון משמעותי במיוחד.

קוביית פידג'ט

קוביית פידג'ט היא קובייה מיוחדת לריפוי ועיסוק שהתפקיד שלה היא להרגיע אתכם ולסייע לכם להתרכז. לקובייה יש 6 פאות כאשר בכל אחת מהן יש אלמנט אחר שיסייע לכם להירגע. לקובייה יש כפתורי לחיצה בקליק או בשקט, מתג הדלקה וכיבוי, רולרים, חוגה עגולה, משחק בג'ויסטיק ומשטח מנוחה והרגעה. אז אם אתם כוססים את הציפורניים שלכם או מתעסקים בציוד המשרדי בלי הפסקה ובלחץ, זה המוצר המושלם עבורכם.

 

רצועת רגליים לכיסא

אם גם לכם יש את השריטה הזו של להזיז את הרגליים לא הפסקה כשאתם יושבים על הכיסא, הגעתם למקום הנכון. אתם צריכים רצועה לרגליים, רצועת גומי שהמטרה שלה היא למתן את הרגליים הקופצניות שלכם וכך תפסיקו לנדנד אותם כמו נדנדה. זה אולי נשמע לכם קצת מוזר, אבל הנדנוד הזה של הרגליים מוציא אתכם מריכוז ומפריע לכם לבצע פעולות פשוטות מאוד בעבודה, בטח ובטח אם אתם צריכים לבצע עבודה מורכבת במחשב. חשוב לציין, בהתחלה יהיה לכם קצת קשה להתרגל לעניין אבל אל תתייאשו, עם הזמן זה יעשה פלאים.

כיסא פיזיו

מכירים את כיסא הפיזיו של היולדות? אז אם יש לכם הפרעת קשר וריכוז, זה בדיוק המוצר שאתם צריכים עבורכם. נכון, אתם לא יכולים לשבת על כדור פיזיו, זה לא נוח, אז ייצרו עבורכם כיסא פיזיו שעליו תוכלו לשבת והוא עושה בדיוק את אותה הפעולה שהכדור הרגיל עושה, מרגיע אתכם. תוכלו לשבת עליו ולהקפיץ את עצמכם במקום, להתגלגל מעט, להטות את הרגליים, מגוון רחב של תנועות שישפרו לכם את הריכוז בצורה משמעותית. נסו את זה למשך שבוע, אנחנו בטוחים שזה ישפר את רמת הריכוז שלכם במשרד.

כיסא קשב וריכוז

אם אתם לא מפסיקים לזוז ולנוע כשאתם עובדים, אתם צריכים כיסא מיוחד שיסייע לכם. כיסא קשב וריכוז הוא סוג של שרפרף שעליו תוכלו לשבת ולהתנדנד. תוכלו לכוון אותו לפי הגובה שלכם ולי הגובה של השולחן שעליו אתם יושבים. שבו עליו, התנדנדו ללא הפסקה קדימה ואחורה, זה יסייע לכם להתרכז ולהוציא את האנרגיות הכלואות בכם. מה שכן, הכינו את הבוס שלכם שאתם מתכוונים לשבת מהיום על הכיסא הזה, כי זה נראה מעט מוזר.

לסיכום

אם אתם מרגישים שיש לכם בעיות של ריכוז בעבודה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לרכוש את אחד מהמוצרים שסקרנו במאמר זה. בדקו את המוצרים הללו ובחרו את זה שמתאים עבורכם במיוחד, אנחנו מבטיחים שזה יעשה פלאים.

נגישות