קייס סטאדי: כך שיפרנו את אתרי הלקוחות

שיפור אתר הלקוחות מהווה חלק בלתי נפרד מתפעול של אתרי הלקוחות שלנו. כחלק משיפור השירות, החלטנו לשתף אתכם במספר צעדים אותם ביצענו, מתוך מטרה לשדרג ולשפר באופן מתמיד.

כיצד הצלחנו לשפר את אתרי הלקוחות שלנו – בחמישה צעדים בלבד

כחברת פרסום אשר חותרת באופן מתמיד לשיפור, אנו שואפים תמיד להעסיק את מיטב אנשי המקצוע וכן להשתמש בטכנולוגיות חדשניות אשר מאפשרות לנהל את אתרי הלקוח באופן מקצועי, מיומן ובשקיפות מלאה. כתוצאה מכך, הצלחנו לבצע תהליך מקוצר ויעיל אשר מתמקד בחמישה נושאים בלבד, וזאת מתוך מטרה לייעל תהליכים וליצור את השינוי באופן מהיר אך מדויק. כיצד עשינו זאת? להלן הפרטים.

השכרת שירותי VPS

בשלב הראשון שכרנו את שירותי הvps- של קמטרה, מתוך מטרה לשפר את מהירות האתר. נושא המהירות מהווה חלק חשוב מאוד בתהליך של שיפור חווית המשתמש באתר, כחלק מהבנה כי עיכוב בעלייה עשוי לגרום לנטישה של גולשים. משום כך ובאמצעות חברת קמטרה הצלחנו לייעל באופן משמעותי את התשתית ובהתאם לכך ראינו תוך זמן קצר כיצד נרשמה תנועה משמעותית יותר של גולשים, ואחוזי המרה גבוהים.

קייס סטאדי כך שיפרנו את אתרי הלקוחות

אבטחה

בכדי להטמיע מערכות אבטחה מתקדמות, יצרנו קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בנושא. מדובר בנדבך אליו חשוב מאוד לשים את הדגש, וזאת בשל העובדה כי חווינו בעבר פרצות אבטחה אשר גרמו להשבתה של אתרי הלקוחות וכן ניסיונות פריצה למידע. באמצעות אבטחה מקסימלית אשר מבוססת על מערכת טכנולוגית חדישה הצלחנו לעמוד במשימה וכתוצאה מכך הלקוחות דיווחו על תחושת שביעות רצון גבוהה יותר, כחלק ממערך האבטחה אותו הענקנו.

תוכן

גייסו את כותבי התוכן הטובים והמקצועיים ביותר. ישבנו על כל אתר, וניתחנו את תנועת הגולשים. כתוצאה מכך, בנינו אסטרטגיית תוכן מדויקת אשר מבוססת על חקר מילות/ביטויי מפתח וכן שילבנו סרטונים, תמונות וגרפיקה אשר משכה את הגולש לזמן שהייה ארוך יותר. מדובר בחלק מהותי מאוד לצורך שיפור חווית המשתמש, כפי שיעידו הלקוחות אשר דיווחו על תגובות אוהדות יותר כתוצאה מתוכן איכותי, מעניין וחשוב מכך – ערך מוסף.

קידום אורגני

בכדי להגדיל את החשיפה לאתרים של הלקוחות, החלטנו לקדם את האתר באופן אורגני. קידום אורגני הוא תהליך ארוך טווח אשר מתבצע במספר שלבים, כאשר בכל שלב עצרנו ובדקנו האם אנחנו עומדים ביעדים. בקידום האורגני שילבנו אלמנטים כמו ביצוע אופטומיזציה לאתר, בניית קישורים פנימיים וחיצונים וכן הוספנו באופן מתמיד תכנים אשר נבנו בהתאם לחקר מילות מפתח מקיף. כתוצאה מכל השלבים הללו הצלחנו למנף את אתרי הלקוחות ולהגדיל את החשיפה בהתאם לתוכנית אסטרטגית ושיווקית סדורה אשר עקבנו אחריה באופן מתמיד ומתוך הבנה כי באמצעות הפעולות הללו אחוזי ההמרה מגולש לרכוש יהיו גבוהים יותר.

 

 

נגישות