חשבתם שתפתחו עמוד עסקי בפייסבוק והלקוחות החדשים יזרמו אליכם מעצמם? אז חשבתם. תודו שפרסום וניהול עמוד עסקי בפייסבוק זו התעסקות. מזלכם שאנו כאן עבורכם, מוכנים לצאת לדרך, תוך שמציבים סטנדרטים חדשים בתחום.

אנו מבינים שאתם משקיעים את כל הזמן שלכם בניהול, תפעול ופיתוח העסק שלכם באופן שוטף, לכן אנו לא מתפלאים כשאתם אומרים לנו שאין לכם זמן לפרסם בפייסבוק או לנהל עמוד עסקי. עם זאת אתם צריכים להבין את החשיבות הקיימת בדבר, כי אם העסק שלכם לא יראה נוכחות במקומות הנכונים אף אחד לא ידע שהוא קיים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ומסירים את "העול" מעל גבכם. מהיום תוכלו ליהנות משקט נפשי ולסמן לעצכם וי, הנושא של פרסום בפייסבוק יהיה מכוסה.

אז מה אנחנו מציעים?

אנחנו מתמחים בעסקים קטנים ובינוניים ויודעים להוציא עבורם את המקסימום. וממש כמו בן גוריון אנו חולמים להפריח את הנגב ולתת מענה לעסקים באזור הדרום. לשם כך אנו עושים שימוש בפלטפורמות שונות ומגוונות, ביניהן גם הפייסבוק. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע נמרצים ויצירתיים אשר חיים ונושמים את התחום ולכן יודעים מה הם עושים. אנו יכולים ליצור באזז סביבכם, לפרסם פוסטים שקולעים בול, להשיג לייקים ועוקבים חדשים ובאופן כללי, לנהל את העמוד העסקי שלכם בדיוק כפי שצריך, ואף יותר.

אז איך מתחילים?

קודם כל אנו צריכים להכיר ולעשות תיאום ציפיות. לאחר שאנו בטוחים שירדנו לסוף דעתכם והבנו בדיוק מהיכן אתם באים ולאן חותרים, אנו נעשה סיעור מוחות ונחשוב כיצד אנו רוצים להציג את העסק שלכם תוך שמוודאים שהתדמית העסקית שלכם משתקפת ומיוצגת נכון לאורך כל התהליך. לאחר מכן, אנו ניקח על עצמנו ותחת חסותנו את ניהול העמוד העסקי שלכם והפרסום בו, זאת בהתאם לחבילת שירותים אותה תבחרו מתוך מטריית השירותים שאנו מציעים.

ADV7 היא לא עוד סתם חברת פרסום, אלא שאנו רואים את עצמנו כשותפים לדרך שלכם. אז צרו עמנו קשר או בואו לפגישה, אנו נשמח ללוות אתכם.