איך להתלבש בסטייל למשרד ולעבודה?

למרות שבישראל לא נהוג קוד לבוש כמו באירופה, הלבוש שלכם ליום העבודה מהווה חלק בלתי נפרד מהאישיות שלכם. כיצד תוכלו להתלבש בסטייל למשרד ובכך להשפיע על הדימוי העצמי אך גם על איך הסביבה שלכם תופסת אתכם? על כך – בסקירה הבאה.

לבוש לעבודה: כללי עשה ואל תעשה

לאופן שבו אנו בוחרים להתלבש לעבודה יש השפעה עצומה על האופן שבו אנו תופסים את עצמנו אבל בעיקר איך הסביבה תופסת אותנו. למרות שבישראל לא נהוג להתלבש לעבודה בחליפות או בלבוש אלגנטי, ניתן בהחלט לומר כי ליכולת שלכם להתלבש בסטייל למשרד יש חשיבות עצומה הן מבחינת איך אתם רוצים שיתפסו אתכם אבל גם מתוך מטרה להגביר את הדימוי והביטחון האישי, באמצעות פריטים מחמיאים וטרנדיים. מאחר וחלק אינטגרלי מהעבודה כולל עבודה מול לקוחות ופגישות, בחרנו להציג לנשים ולגברים את כללי העשה ואל תעשה לקראת הגעה למשרד – כך שתוכלו להרגיש ביטחון אבל גם כחלק בלתי נפרד מכך כי אנו מבלים את רוב היום בעבודה.

נשים: כפכפים וצבעי ניאון OUT, נעלי זמש וצבעים סולידיים IN

כאישה את רוצה להגיע במיטבך לעוד יום עבודה. בכדי שתוכלי להגיע במיטבך ולהרגיש בנוח, רצוי לבצע רכישה של נעלי זמש מהווה דרך מצוינת לשדרג כל לוק כמו גם ליצור בעבורך מראה אלגנטי אך לא מתאמץ. נעליים כאלה יכולות להפוך כל אאוטפיט למיוחד ועל כן מדובר בפריט שהוא בגדר חובה בארון הנעליים שלך. מבחינת הלבוש, מומלץ לגוון את המלתחה עם פריטים בצבעים סולידיים איתם תוכלי "לשחק" ע"פ הצורך. כך לדוגמה, חולצה לבנה מכופתרת יכולה להתאים גם לחצאית עיפרון שחורה לקראת פגישה עם לקוח אך מאידך ניתן לשדרג את הלוק מיד לאחר המשרד באמצעות ג'ינס בויפרנד משוחרר. הגעה בכפכפים כמו גם צבעים חזקים עלולים לשדר מסר לא נכון לגבי הרצינות שלך כלפי מקום העבודה והלקוחות, ועל כן מראה סטייליסטי לנשים בעבודה מבוסס קודם כל פריטים קלאסיים כמו שמלת מיני שחורה, חולצה מכופתרת לבנה, מכנס מחויט בצבע שחור ושילוב של צבעי פסטל לצד אלמנט מיוחד כמו למשל קשירה, לצורך שדרוג הלוק. למרות הנטייה ללכת על טרנדים כמו צבעי ניאון למשל גורם לרושם מוטעה לגבייך, ועל כן העדיפי להיצמד לקווים נקיים ומינימליסטים עם קריצה כמו שילוב של אקססוריז.

איך להתלבש בסטייל למשרד ולעבודה?

גברים: גופיות OUT, ספורט אלגנט IN

מאחר ועבודה במשרדי פרסום כמו גם בתחומים שאינם ממשיקים לתחום עריכת עדין או ראיית חשבון אינם דורשים הגעה עם מראה אלגנטי וסגור, ניתן בהחלט לשלב במלתחה פריטי ספורט אלגנט. מדובר בפריטים הכוללים בין היתר מכנס ארוך מחויט בשילוב של חולצת פשתן ונעלי ספורט (ותתפלאו, אפשר לשלב אותן בכל אאוטפיט) או לחילופין שילוב של פריט בייסיק כמו חולצה לבנה עם מכנס עד גובה הברך. חשוב כמובן להיערך מראש מבחינת הלבוש לאופי יום העבודה, כך שתוכלו להתאים את עצמכם לסביבה שלכם וליצור מראה סטייליסטי וטרנדי אך גם כזה שלוקח ברצינות את המקום בו אתם עובדים ואת הנוכחים, בין אם מדובר בעמיתים לעבודה או בלקוחות.

לסיכום, רובנו ממהרים בבוקר להסתכל בארון ולשלוף את הדבר הראשון שאנו רואים. בכדי שתוכלו להגיע בסטייל למשרד מומלץ להכין את הבגדים שלכם מראש כמו גם לרכוש מראש פריטים שיהוו את הבסיס שלכם ללוק. זאת ועוד, רצוי לשלב במלתחה שלכם גם פריטים ייחודים כמו נעלי זמש או פריט בעל טקסטורה מעניינת – לטובת שדרוג הלוק והפיכתו ליצירתי, גם בעבור נשים ובוודאי בעבור גברים.

נגישות