קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

כמעט לכל עסק בישראל, יש עמוד עסקי בפייסבוק, בין אם הוא מנוהל באופן עצמאי ובין אם הוא מנוהל על ידי משרדי פרסום. אין ספק שחשוב לייצר נוכחות דיגיטלית לעסק ברחבי הרשת, ובייחוד ברשתות החברתיות, אבל מה קורה שמספר העוקבים לא עולה? ובכן, לא מעט עסקים פונים לחברות המספקות שירותי קניית לייקים, וכך הם מעלים את כמות העוקבים של העמוד.

במאמר שלפניכם, נציג שתי עמדות בנושא, כשאחת תומכת בקניית לייקים ואילו השנייה מתנגדת לשירות. מה עדיף? זה אתם תחליטו.

קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק

בעד – לשדרג את נראות העמוד

על מנת להמחיש את יתרונות השירות, נציג בפניכם תרחיש אופציונלי: הקמתם פרופיל עסקי חדש בפייסבוק, ועכשיו אתם רוצים להתחיל לפרסם בעמוד, לטרגט לקוחות פוטנציאליים ולנסות להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם. נניח והצלחתם להגיע לכמה וכמה קהלים, הם נכנסים לעמוד העסקי ורואים שהעמוד לא פופולארי ואינו מכיל כמות עוקבים גבוהה. אין ספק שזה תרחיש שתעדיפו להימנע ממנו, בייחוד בשל הצורך לשדר אמינות ופופולאריות ועל מנת שהעמוד לא ייראה מנוכר. במקרה כזה רכישת לייקים היא דרך נהדרת להציג את העמוד באור חיובי ולכן היא אפילו הכרחית וחשובה לעסקים שבתחילת דרכם. במקום לפרסם את העמוד העסקי בפרופיל הפרטי, ולבקש פעם אחר פעם מחבריכם לעקוב אחרי העמוד, תוכלו לפנות אל חברות כמו youhoo, שיספקו לכם את השירות, ויגדילו בעבורכם את כמות העוקבים. כמו כן, שימו לב, שלצד רכישת עוקבים לעמוד, חשוב גם לרכוש לייקים לפוסטים. מלבד ההתאמה (הנחוצה!) בין כמות העוקבים בעמוד, לכמות המעורבות בפוסטים, תוכלו למנף את אווירת הפופולאריות של הדף העסקי שלכם, ולהקנות לו מראה רלוונטי.

כאמור, רכישת לייקים יכולה להיות נהדרת בעבוד עמודים בתחילת דרכם, אך היא מעניקה ערך גם לעמודים קיימים וותיקים, למשל אם רוצים להריץ קמפיין חדש, או להרחיב את כמות העוקבים של הדף. יתרה מזאת, וודאי שמעתם לא מעט אודות האלגוריתם של פייסבוק, כך שאתם יודעים שהוא דינמי ומשתנה לעיתים קרובות, ישנם מקרים בהם הרשת מורידה באופן משמעותי את חשיפת הפוסטים האורגניים, ובכך המעורבות האורגנית בעמוד פוחתת, דבר שיכול להימנע באמצעות רכישת לייקים או תגובות. כך או כך, זו מסתמנת כעסקה משתלמת בעבור עסקים רבים.

נגד – עוקבים שהם לא לקוחות פוטנציאליים

בעוד שלקניית לייקים יש כמה יתרונות, חשוב למנות גם את החסרונות. אחת הבעיות הנפוצות, שנוצרת בשל רכישת לייקים, היא שאין התאמה בין כמות העוקבים של העמוד לבין כמות האנשים שמעורבים בפוסט. למשל, עמוד בעל 8,000 עוקבים, עם היעדר מעורבות בפוסטים, בהחלט עלול להרתיע גולשים רבים. נוסף לכך, חשוב להבין שרכישת הלייקים היא ברוב המקרים לטובת נראות העמוד, והיא לא בהכרח תספק לכם לקוחות פוטנציאליים – קחו זאת בחשבון. יחד עם זה, ניתן לרכוש לייקים איכותיים, מגולשים שעתידים להיות מעורבים בפוסטים, אבל זה יעלה לכם בהתאם.

 

ניהול עמודי פייסבוק הוא לא פשוט, הוא טומן בחובו לא מעט עבודה לצד תכנון אסטרטגיית תוכן ממוקדת וקולעת. קניית לייקים יכולה לסייע להנעת העמוד, כמו גם להקנות לו מראה של עמוד פופולארי ואהוד, אך יחד עם זה מכילה גם כמה חסרונות. כעת, כשכל המידע אודות רכישת לייקים בידיכם, החליטו מהן הפעולות החיוניות ביותר בעבור עמוד הפייסבוק שלכם, ומה יסייע לכם להמריא מעלה. בהצלחה!

נגישות